Terms of order

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

E-poe Lacshary.ee (edaspidi Lacshary) omanik on Casanail OÜ, registrikood 14135347, aadress , Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Läänemere tee 36-50, 13914 telefon +372 58201490 ja e-mail info@lacshary.eu (edaspidi «müüja»).

1.1 Müügitingimused kehtivad Lacshary kaupade ostmisel.
1.2 Kaupade ostmisel kinnitab ostja, et ta on lugenud müügitingimusi ning nõustub nendega.
1.3 E-poes Lacshary.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik e-poes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
1.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

2. Tellimuse vormistamine
2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja tellimuse lõplikuks vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse kogumaksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

2.2 Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa (sh kauba kättetoimetamise kulud) hiljemalt 14 päeva jooksul vastava teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1 Kaubad saadame ItellaSMART Posti-ga ja Omniva pakiautomaadi

3.2 Tasuta kohaletoimetamine Eestis alates 59 €

 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome

3.2Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Itella Smartpost, Omniva

3.3 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

3.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtkohta 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse jõustumist.

3.5 Tarned Eestist välja teostatakse 14 kalendripäeva jooksul. Harvadel juhtudel, kauba vedajast tingitult, võib tellimuse tarne viibida maksimaalselt kuni 45 kalendripäeva.

3.6 Kui ostja valib kauba kättetoimetamise teenuse, kohustub ta esitama täpse kohaletoimetamise aadressi.

3.7 Kauba kättetoimetamistasu arvestatakse vastavalt kohaletoimetamise aadressile

HINNAD :

Omniva Pakiautomaat üle Eesti 2.95 €

Omniva Pakiautomaat Läti kohaletoimetus 8.00 €

Omniva Pakiautomaat Leedu kohaletoimetus 9.00 €

Itella SmartPOSTi pakiautomaadi üle Eesti 2.99 €

Itella SmartPOSTi Soome kohaletoimetus pakiautomaadi 11.00 €

3.8 Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga.

3.9 Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp kus on teile saadetud pakk.

4.Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sooritatud tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu juriidilistele isikutele. Tagastamisõigus rakendub kaubale mida ei ole kasutatud muul viisil kui vaid selleks, et on veendutud kauba olemuses, omadustes ja toimes viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks tavakaupluses. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks ja sellel on kasutamise või kulumise märke, jääb Veebipoele õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.2 Kauba tagastamiseks tuleb vabas vormis avaldus edastada e-posti aadressile info@lacshary.eu hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja välja arvatud juhul kui kaup ei vasta tellitule (nt vale toode või defektne toode). Kauba tagastamise avaldus tuleb esitada 14 kalendripäeva jooksul kauba saamisest. Kauba tagastamisel läbi vedaja tuleb Veebipoele esitada vastav tõend mittevastava kauba üleandmisest vedajale. Veebipood tagastab mittevastava kauba kättesaamisel ja defekteerimisel hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul ostjalt saadud tasu.

4.3 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni tagastatav kaup pole müüjani toimetatud, tagastamise avaldus pole esitatud või puudub ka tõend tagastatava kauba vedajale üleandmise kohta.

4.4 Veebipoel on õigus taganeda tehingust ning nõuda ostjalt kaup tagasi, kui kauba hind on märgitud veebipoes eksituse tõttu oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus
5.1 Ostjal on õigus puuduste ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates elektronkirja e-postiaadressile info@lacshary.eu

5.2 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.3 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik tehinguga kaasnenud tasud.

5.4 Veebipood vastab esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 kalendripäeva jooksul.

6. Vaidluste lahendamine

6.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@lacshary.eu. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud tehingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 

Shopping Basket
X